top of page

ש.ע. שירותי אינסטלציה

 

התפוצץ הדוד? הבית מוצף באמצע הלילה? בערב חג?

צריך אינסטלטור ביבנה מקצוען מהיר ובזול?
התקשר עכשיו! בכל שעה, כולל שבתות וערבי חג
להצעת מחיר ללא התחייבות: שלמה 052-251-9205
שירות 24 שעות ביממה

 

במסגרת מגוון שירותי אינסטלציה, מספקת חברתנו שירות "אינסטלטור 24 שעות", כולל שבתות וערבי חג. צוות מקצועי ומיומן עומד לרשותכם, אנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, הכולל אחריות מלאה, ובעזרת ציוד מתקדם, פתרון בעיות מהיר ומניעת נזקים.
אינסטלטור 24 שעות לא תמצא שירות כזה בהתחייבות!
המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של כל בעית אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מתחייבים לתת מענה לכל בעיית אינסטלציה, עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם.

 

נזילת מים מהשכנים ביבנה מקרה שקרה


אני גר בקומה 3 מתוך 4 קומות בבניין דירות בעיר יבנה. הדירה שלי היא הדירה האמצעית וישנה נזילה מהשכן למעלה העוברת דרך הגג שלי. זה כבר קרה שנה שעברה והצלחתי לתפוס את בעל הבית והוא סידר את זה. עכשיו, זה התחיל שוב. ניגשתי למעלה לשכנים הנחמדים ביבנה, דפקתי על הדלת שלהם ואמרתי להם את מה שקרה והנזילה פסקה לשבועיים בערך. ועכשיו זה התחיל שוב! הפעם, הם לא ענו לי כשדפקתי בדלת. למישהו יש עצה מה אני יכול לעשות? נראה שגם בעל הבית החליף את מספר הטלפון ולא ניתן להשיג אותו.

 

אני הייתי פותח את התקרה אצלך בדירה מזמין אינסטלטור ביבנה ומנסה למצוא את המקור לנזילה. אני מנחש, שזה מגיע מחדר האמבטיה שמעליך. ברגע שתאתר את מקור הנזילה, תוכל להגיש תביעה במידת הצורך. השכנים מלמעלה אחראים לנזקים ולתיקונים. תמשיך לנסות להשיג אותם ותתעד כל פעם שניסית. רצוי גם לצלם תמונות, למקרה שיגיע לבית-המשפט.

אני אלך לדבר עם השכנים עוד הערב על מצב הגג שלהם. אבל אני יודע שהם פשוט יגידו שאין להם כסף לתקן את זה.

 

דברתי עם חברת הביטוח שלי והם אמרו שהם יתקנו את הנזק לתקרה ולגג שלי. אבל ברור שהם לא יתקנו את הנזילה והגג של השכנים. כיצד אוכל להשיג את השכנים כדי שיזמינו אינסטלאטור לתקן את הנזילה בגג שלהם? האם אני יכול לתבוע את חברת הביטוח שלהם? בחברת הביטוח שלי נאמר לי, שיש לי כיסוי ואני יכול להגיש תביעה נגדם בבית המשפט כדי שייתקנו את זה. אבל, נכון לעכשיו, יש לי יחסים טובים עם השכנים האלה ביבנה ותביעה כזו, בטוח, תהרוס את השכנות הטובה וכל העניין ייקח זמן רב יותר.


האם אני יכול לתבוע את חברת הביטוח שלהם כדי שתתקן את הגג שלהם? הרי הרכוש שלהם הורס את שלי.

התשובה הפשוטה עבורך לשאלה האחרונה היא 'לא'. לך ולכל גורם אחר אין שום זכות לנגוע ברכוש של אחרים בלי לבקש אישור מבעליהם, גם אם מדובר בתיקון נזילה.
אתה אומר שיש לך יחסים טובים עם השכנים שלך. במקרה זה, אתה יכול להישען על מצב זה ולנצל אותו לטובתך. ישנה סבירות גבוהה שמים חודרים גם אליהם.


אני לא אומר שהאיש שבא לתקן אצלך טועה, אבל בסופו של דבר, מים זורמים ממקור מסוים וסביר להניח, שהגג של השכנים הוא מקור הבעיה. גם אם תתקן את הגג שלך שוב ושוב, יהיה זה לחינם כי הגג ייפול בכל מקרה.
כמובן, שיש דרך משפטית לסדר את העניין, אבל זה צעד אחרון שתעשה אחרי מירב המאמצים שתשקיע. ואם, בסופו של דבר, הם לא יכולים לממן כלכלית אינסטלאטור שיתקן את הנזילה שלהם, אז מה הטעם להגיש נגדם תביעה שכזו מלכתחילה?! (אני מניח, שיש לאחרים דעות אחרות לגבי עניין התביעה).

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page