top of page

אינסטלטור ברחובות 24 שעות ביממה

התפוצץ הדוד?

הבית מוצף באמצע הלילה?

בערב חג?

מחפש/ת אינסטלטור ברחובות?

שלמה 052-251-9205 

אינסטלטור מקצוען במחיר הוגן להצעת מחיר ללא התחייבות - התקשר/י עכשיו! שירות 24 שעות ביממה.

 

במסגרת מגוון שירותי אינסטלציה, מספקת חברתנו שירות "אינסטלטור ברחובות 24 שעות" הכולל שבתות וערבי חג.

ניסיון של יותר מ 40 שנה, אינסטלטור מקצועי ומיומן עומד לרשותכם, אנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, הכולל אחריות מלאה, ובעזרת ציוד מתקדם, פתרון בעיות מקצועי.

 

אינסטלטור ברחובות אינסטלציה ודודי שמש

תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל, גילוי ואיתור נזילות מים ופיצוצים בצנרת המים ובצנרת הביוב. פתיחת סתימות בכיורים, באמבטיות, וכן פתיחת סתימות בחצר בעזרת ציוד מתקדם. תיקון והתקנת משאבות סניטריות מכל הסוגים, פתרון בעיית חוסר לחץ מים, תיקון או החלפת שעוני מים וחיבורים לשעון המים ועוד. מתגוררים בעיר רחובות והסביבה? צינור התפוצץ? דליפה, נזילה או סניטציה סדוקה ושבורה, אינסטלטור ברחובות הוא איש המקצוע אשר יתקן את הבעיה. ש.ע. שרותי אינסטלציה מומחה באיתור בעיות במערכת המים בבית ובחצר.

 

אינסטלטור רחובות המלצות

בשיחות טלפון עם לקוחות אחרי ביצוע עבודה:


"חסכתי התעסקות מיותרת בצנרת בחצר, נזילה בצנרת ליד השעון מים, לפני השעון מים של הבית. בעיריית רחובות נאמר לי "בוודאות של 100%" שיש לי בעיה בצינור, בגלל שהצינור ישן, כי הם "בדקו עם מכשיר מיוחד" שלמה האינסטלטור, אחרי בדיקה של 5 דקות, ישר איתר שמדובר בבעיה בשעון מים, תיקן לי במקום, וחסך לי משא ומתן עם עיריית רחובות וחלפת צינור - מקצועיות, הוגנות ואמינות ראויים לציון שחסכו לי כאב ראש רב."

מנשה, רחובות

 

"הייתה לנו סתימה באמבטיה. 
בהמלצת חבר הזמנתי את שלמה אינסטלטור ברחובות, ולא התאכזבנו. קבלנו שירות ויחס מעולים. וכמובן המקצועיות מעולה ובזכות זאת חסכנו כסף רב." 
משפחת עומר רחובות

 

 

"בקשנו בטלפון הצעת מחיר, לפירוק אמבטיה הרכבת אמבטיה חדשה ותיקוני ריצוף. הוא פירק והחליף את האמבטיה, עשה תיקוני ריצוף, ופינה פסולת. 
תודה ישר כח,
עשה עבודה טובה!"
רומיה ויחיאל דמתי, רחובות

 

 

לשלמה

היתה לנו רטיבות בקיר גבס בסלון, התקשרנו לחברת הביטוח שלנו, האינסלטור שנשלח מטעמם, לא מצא את מקור הרטיבות בקיר, אפילו שבדק עם מכשיר אלקטרוני! אינפרא רד. הוא טען שהמכשיר מוגבל ולא רואה נקודתית את מקור הבעיה, בגלל שהחול מתחת לריצוף רטוב, העמוד בטון והקירות מסביב, רטובים וקרים המכשיר לא יכול לעזור. כל היום סגר ופתח ברזים פנימיים וראשיים כולל של הדוד חשמל.
בקשנו מעוד כמה אנשים "שמבינים" הם הלכו לגג, לקיר המשותף עם השכן, פתחו ריצוף, הבית התמלא חול כמה ימים. עד שחבר המליץ לנו על ש.ע. שרותי אינסטלציה. שלמה הגיע, תוך חצי שעה, פתח בקיר גבס חור של 15 ס"מ על 15 ס"מ, עם סכין יפנית, ולא יאומן כי יסופר! ראינו את הנזילה! זה היה צינור חדש של כיור באמבטיה מעבר לקיר.
נשמע פשוט? אז זהו שלא, הקירות והחול מתחת לריצוף היו עם רטיבות של חודשים ארוכים, פשוט הכל היה רטוב... לך תחשוב על צינור חדש באמבטיה.
שלמה אנחנו מודים לך מקרב לב!
חבל שלא הכרנו אותך לפני חצי שנה
ירדן עוקשי' רחובות.

 

 

"פתיחת סתימה במטבח. הוא עשה עבודה מאוד יסודית ונקייה. גם מבחינת המחיר הוא היה מעולה, עלות סבירה לכל הדעות. אני מאוד מרוצה! "

שלום, רחובות

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page