top of page

אינסטלטור בנס ציונה 24 שעות ביממה

 

התפוצץ הדוד? הבית מוצף באמצע הלילה? בערב חג?

מחפש/ת אינסטלטור בנס ציונה?
שלמה 052-251-9205 
אינסטלטור מקצוען במחיר הוגן 
להצעת מחיר ללא התחייבות - התקשר/י עכשיו! 
שירות 24 שעות ביממה

 

שירותי אינסטלציה בנס ציונה, אנחנו מספקים שירות "אינסטלטור בנס ציונה 24 שעות" הכולל שבתות וערבי חג. ניסיון של יותר מ40 שנה, אינסטלטור מקצועי ומיומן עומד לרשותכם, אנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, הכולל אחריות מלאה, ובעזרת ציוד מתקדם, פתרון בעיות מקצועי.

 

אינסטלטור בנס ציונה תיקון כל בעיות אינסטלציה

ש.ע. שירותי אינסטלציה חברה ותיקה ועתירת ניסיון המבצעת עבודות אינסטלטור עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים באזור נס ציונה, ראשון לציון, רחובות והסביבה. צוות אמין ומנוסה המבצע כל עבודה במקצועיות ובמהירות. בנוסף, מציעה החברה מבחר שירותים והטבות למוסדות, לוועדי בתים וללקוחות בגיל הזהב. 
תיקון והתקנת דודי שמש וחשמל, תיקון והחלפה של משאבות, התקנת והגברת לחץ ומשאבות מים, שאיבת מים ממקלטים מוצפים, איתור נזילה באמצעות מכשור אלקטרוני, התקנת ברזים וכלים סניטרים במקלחות ומטבחים, גילוי נזילות ובעיות צנרת, החלפת צנרת בכל מערכות המים.

 

שלמה אינסטלטור 24 שעות המלצות בנס ציונה

כאן אנחנו אוספים המלצות וחוות דעת על עבודות אינסטלציה שבצענו בנס ציונה

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה
בשיחת טלפון
"מה שהוא עשה, הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר אין לי למי להשוות להערכתי זה היה מחיר הוגן, יחד עם חלקי חילוף הוא בילה אצלי איזה שעה, המחיר שלו היה 500 ₪ לי זה נראה כהוגן, לא השוותי מחירים ואני לא מתכוון לעשות זאת, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

 

קבלן אינסטלציה וקווי מים בנס ציונה

קבלן אינסטלציה בנס ציונה לבתים פרטיים, לחצרות פרטיות, לגינות ציבוריות, לשטחים של העירייה ושטחים של מבנים ציבוריים, לתעשייה, קבלן אינסטלציה למסעדות למבני ציבור ועוד.
כל שירותי שרברב בנס ציונה, טיפול בבעיית לחץ מים בצנרת, הגברת לחץ מים, הקטנת לחץ מים, החלפת קווי מים ישנים, תחזוקה שוטפת של צנרת כולל תיקונים, תיעול והתקנת מערכות וצנרת ביוב, מערכות ניקוז, התקנת ברזי כיבוי אש, איתור נזילות סמויות בעזרת ציוד חדש.
פתרונות ורעיונות חדשים לשרברבות בנס ציונה הישנה והחדשה.
צנרת לאינסטלציה מסוג: צנרת ירוקה, וולקטן, פקסגול, נחושת, פלאסטיק, פוליפרופילן, פולירול, PVC, ומגוון חלקים וברזים תוצרת הארץ ותוצרת חו"ל.

כלי עבודה של אינסטלטור

פלס מים
פלס מים מורכב במסגרת עץ, או אלומיניום. ניתן למדוד בו בצורה אנכית, אופקית וכן משופעת. בעבודת שרברבות (צנרת) משתמשים בפלסים שאורכם הוא 300: מ"מ, 500 מ"מ, 600 מ"מ וכדומה.
דרגת הטיב של פלס המים תלויה בערך הסולם. ערך־הסולם מסומן על הגוף או על העין. הרגישות של פלס המים קובעת את דרך הבועה במילימטרים, בשינוי השיפוע של 1 מ"מ. יש להקפיד להגן על שטח ההצבה מפני דחיסות ומכות. אין להחזיק את הפלס בשמש.

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page