top of page

אינסטלטור ביבנה 24 שעות ביממה

התפוצץ הדוד? הבית מוצף באמצע הלילה? בערב חג?

מחפש/ת אינסטלטור ביבנה?
שלמה 052-251-9205 
אינסטלטור מקצוען במחיר הוגן 
להצעת מחיר ללא התחייבות - התקשר/י עכשיו! 
שירות 24 שעות ביממה

 

במסגרת מגוון שירותי אינסטלציה, מספקת חברתנו שירות "אינסטלטור ביבנה 24 שעות" הכולל שבתות וערבי חג. ניסיון של יותר מ40 שנה, אינסטלטור מקצועי ומיומן עומד לרשותכם, אנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, הכולל אחריות מלאה, ובעזרת ציוד מתקדם, פתרון בעיות מקצועי.

אינסטלטור ביבנה תיקון כל בעיות אינסטלציה

מומחה מקצועי ואמין לאינסטלציה על כל בעיותיה, פתרון בעיות ביעילות ובזריזות, אצלנו השירות הוא לפני המחיר.
איתור נזילות ותיקונן, תיקון פיצוצי צנרת, פתיחת סתימות, איתור קווי מים ותיקוני ביוב, תיקון התקנה והחלפת דודי חשמל ושמש .
בש.ע. שירותי אינסטלציה אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות:
עיריות ורשויות מקומיות, מוסדות, עסקים, לקוחות פרטיים.

 

יבנה תיקון נזילות וברזים דולפים

טפטוף בלתי פוסק של ברז דולף הוא לא רק מעצבן, ולתת לו להמשיך לטפטף בלי לתקן את הברז יכול לעלות לך הרבה כסף וגם מעלה את הסיכון להגדיל עוד יותר את הנזק לחדר האמבטיה שלך בהמשך... אם אתה יכול לשמוע טפטוף קבוע של ברז האמבטיה שלך, התקשר לאינסטלטור מומחה ביבנה היום בכל שעה 24 שעות ביממה!

הצעד הראשון בכל תיקון מקצועי של ברז הוא לקבוע איזה סוג של דליפה היא, לנו ב-ש.ע. שירותי אינסטלציה יש שירות לגילוי נזילות ודליפות המבוצע על ידי אינסטלטור ביבנה שיכול לעזור לך להבין את מקור הבעיה לכל ברז בבניין המסחרי או בבית פרטי. זה לא מפתיע למצוא בכיור ברזים שדולפים או מטפטפים. למעשה, כל מנגנון מכני עשוי להתקלקל, בשלב כזה או אחר. אם נוסיף למשוואה את העובדה שכוח מים בלחץ עוברים באופן תמידי בין החלקים המכאניים – יהיה זה דווקא מפתיע לגלות שברזים מחזיקים מעמד רב, ולא מתקלקלים מהר. מכאן, שיהיה זה לא הוגן לומר שחלקים אלה הם חד פעמיים. יותר נכון לומר, שהם ניתנים להסרה ולהחלפה בקלות רבה. הדבר החשוב ביותר בתיקון של ברזים בכיור הוא לזהות איזה סוג של ברז יש לכם. אינסטלטור ביבנה מביא כאן את כל הבעיות הנפוצות בנושא ודרכים כיצד לתקנם. הבסיס לכל התיקונים הוא לקבוע את מקור הנזילה לזהות ולהצטייד בחלקים תואמים את הדגם ואת היצרן של הברז שברשותכם.

חומרים וכלים לתיקון ברז
באופן כללי אלה הכלים והחומרים לתיקון ברז דולף פלייר (מלקחיים), פלייר שפיץ, גריז עמיד בחום, פלייר מתכוונן, סכין יפני, חומץ לבן, מברשת, וסרט מידה, מברג (קיימים סוגים שונים, יש לבחור את הסוג המתאים), שפורפרת דבק, שפכטל ומטלית.

כל ברז מטפטף או דולף
עובדה היא, שבסופו של דבר, כל ברז מטפטף או דולף. תיקון ברזים דורש החלפת חלקים וצריך לזהות את סוג החלקים התואמים לברז שלכם. הרבה דליפות, נזילות ובעיות נגרמות מבלאי של השסתום. בין אם הברז שלכם בעל ידית מתכווננת אחת (ימינה או שמאלה למים חמים) ובין אם הברז בעל שתי ידיות (ידית למים חמים ולמים קרים) או כל סוג אחר של ברז, הפתרון לתיקון נזילה הוא – אם הברז ישן מאוד בגלל הבלאי של החלקים לשקול ולהחליף ברז חדש, או לנקות ולהחליף את החלקים המפרידים בין הכניסות של המים החמים או הקרים לבין הצינור שמוציא את המים.

 

 

החלפת צנרת ישנה ביבנה

בעיות נפוצות בברזים דולפים ותיקונן:

בעיהתיקונים

מים מטפטפים בבסיס הברז על הכיור.1. החלפת צינור סדוק(הזרנוק). 2. הפחתת עומס זרימת המים על-ידי שחרור החיבורים מעט או החלפת צינורות והשסתום המרכזי (שסוגר או משחרר את המים).

צינור הברז שסתומים מחברים מטפטפים מהברז או מסביב לידיות1. הוציאו את השסתום והחליפו את הדסקיות \ טבעות O.

ברז מטפטף מלמעלה או מהבסיס1. זיהוי הדגם שברשותכם ואחר-כך, החלפה והתקנת חלקים תואמים.

ברזים ישנים ושחוקים נוטים להתקלקל גם אחרי שעברו תיקון והחלפה1. להחליף את כל הברז

זרימת המים בברז איטית או חסומה חלקית1. צריך לנקות את המסנן / פילטר / חסכם שבפיית הברז. 2. החלפת חלקים חלודים בברז. מומלץ להחליף לחלקים מצופים נחושת ולא מגולוונים.

ידית הברז או הידיות משוחררות או נוטפות.1. צריך לנקות את המזלפים שבתוך הידיות. 2. צריך לתקן את השסתומים המנתבים.

 

מדי מים

למדידת כמויות המים המוזרמות בצינור משתמשים במדי מים העובדים בעיקר באחת משתי שיטות: מדידת מים נפחית ומדידת מים מהירותית. השיטה הראשי: מתבססת על עקרון של מילוי והורקת מיכל בעל נפח מוגדר. ספירה של מכפי המלואים וההורקות באמצעות מונה מבצעת את מדידת הכמות הכוללת. מדי מים מסוג זה מצטיינים בדיוקם. גודלם של מדי מים אלה מוגבל ומשתמשים בהם לרוב בבניינים רגילים. מדידת מים מהירותית מבוססת על עקרון הפיכת הזרימה של נהי לתנועה סיבובית של מאיץ או גלגל כנפיים. התנועה הסיבובית הזו מועברת לתמסורת מכאנית מתאימה המונה את כמות המים. הדיוק של מדי מים אלה מספיק בשביל כמויות גדולות וזרימה בעלת אופי קבוע פחות או יותר. מד מים מסוג משולב הוא שילוב של מודד מים בקוטר קטן עם מודד מים בקוטר גדול. שסתום מיוחד המופעל על ידי לחץ המים מעביר אוטומטית את המים בזרם חלש למד מים קטן וכשהזרם גודל - למד־מים גדול.

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page