top of page

הימנעו מריחות לא נעימים באמבטיה בעזרת שרברב

כאשר תעלות הניקוז של האמבטיה מתחילות לפלוט ריחות לא נעימים, יתכן וזה הזמן המתאים להזמין שרברב. במידה ואתם מבחינים בריח לא נעים, הדבר מצביע לרוב על כך שמשהו לא תקין עם המערכת ושהיא זקוקה לתיקון.


במידה והריחות הלא נעימים האלה מגיעים ישירות מהביוב, הדבר עלול לסכן את בריאותכם, לגרום לסחרחורות ומחלות עלולות להתפרץ מהביוב אל דיירי הבית. התייעצו עם שרברב ברחובות, שרברב במודיעין מומחה לבעיות צנרת וביוב או באזור המגורים שלכם על מנת לגלות כיצד להיפטר מהריחות הלא נעימים שבחדר האמבטיה.

 

יש ריח לא טוב במקלחת?

המקור השכיח ביותר לריחות לא נעימים בחדר האמבטיה הוא פתח הניקוז. יש פתח ניקוז מתחת לאמבטיה שלכם, מתחת לכיור ומתחת לשירותים, וריח צינור הביוב נחסם מהחדר באמצעות אטם מים פנימי. אולם לפעמים המים האלה יכולים להתייבש, ולהשאיר את הצינורות פתוחים ולהכניס ריחות נוראיים פנימה לחדר האמבטיה ובמקרים אחרים גם לבית כולו. התאיידות זו של המים בדרך כלל מתרחשת במקרים בהם המקלחת או האמבטיה אינם בשימוש על בסיס סדיר, כגון בחדר אמבטיה שני, בחדר אורחים. במקרה של מזג אוויר חם, המים יכולים להתייבש תוך פרק זמן קצר של חודש. לעתים קרובות, הזרמת מים במקלחת או באמבטיה למשך מספר דקות, או שפיכת דלי של מים מעל פתח הניקוז יכולים לתקן את הבעיה. במידה וקיים מרחק גדול בין הרצפה לבין אטם המים, קיים סיכוי גדול יותר לכך שהצטברות השומנים ייצרו ריח לא נעים.

 

החשיבות בתיקון חדר אמבטיה קיימת בכך שאינסטלטור יערוך בדיקה של המקום במטרה לבדוק שאין תקלות וזאת על מנת להעריך את הגורם לתקלה ולייעץ לגבי אסטרטגיה לתיקון. במידה ולא פתח הניקוז או מערכת ניקוז של מקלחת הם שגורמים להיווצרות הריח הלא נעים, אז חשוב עוד יותר שאינסטלטור יסתכל על חדר האמבטיה, מכיוון שבמקרה כזה יתכן והצינורות פגומים או שהמערכת לא נאטמה בצורה נכונה ומספיק טובה. נוסף על כך שחדר האמבטיה לא נעים, ריח מסריח יכול גם להזיק לכם. במידה והריחות הלא נעימים האלה מגיעים ישירות מהביוב, הדבר עלול לסכן את בריאותכם, לגרום לסחרחורות ופגיעה במצב בריאות.
היוועצו עם אינסטלטור באזור המגורים שלכם על מנת לגלות כיצד להיפטר מהריחות הלא נעימים שבחדר האמבטיה. 

שירותים נוספים

 

 

 

במסגרת מגוון שירותי אינסטלציה, מספקת חברתנו שירות "אינסטלטור ברחובות 24 שעות" הכולל שבתות וערבי חג. ניסיון של יותר מ40 שנה, אינסטלטור מקצועי ומיומן עומד לרשותכם, אנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, הכולל אחריות מלאה, ובעזרת ציוד מתקדם, פתרון בעיות מקצועי.

 

 

אינסטלטור ברחובות 24 שעות ביממה

התפוצץ הדוד? הבית מוצף באמצע הלילה? בערב חג?

מחפש/ת אינסטלטור ברחובות?
שלמה 052-251-9205
אינסטלטור מקצוען במחיר הוגן
להצעת מחיר ללא התחייבות - התקשר/י עכשיו!
שירות 24 שעות ביממה 

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page