top of page
אינסטלטור בכרמי יוסף

מה גורם ללחץ מים בלתי מספק ואיך פותרים את הבעיה

מים זורמים, קרים וחמים, בבית הם דבר שאנו לוקחים היום כמובן מאליו. בכל בית ישנם כיורים, לפחות מקלחת ובית שימוש אחד, פעמים רבות כמה, אולי גם אמבט ומני מכשירים המחוברים ישירות לזרם המים כגון מדיח כלים ומכונת כביסה.
לחץ מים מספק הוא הכרחי על מנת שנוכל ליהנות ממלוא היתרונות של מים זורמים בבית. כך למשל איש אינו רוצה להתקלח במקלחת בה זרם המים אינו חזק מספיק, קשה לשטוף כלים תחת זרזיף, כולנו רוצים שמיכל ההדחה של מנגנון הניאגרה בשירותים יתמלא מחדש במהירות, זרם מים חלש מדי עלול לגרום נזק למכונת כביסה, למדיח ועוד.

סיבות שונות עשויות לגרום לכך שלחץ המים בצנרת המים הביתית לא יהיה מספק, אספנו עבורכם מידע שיסייע לכם לזהות את הבעיה ולהבין מה עליכם לעשות כדי לפתור אותה.

 

סימנים המעידים על לחץ מים בלתי מספק
בעיה של לחץ מים בלתי מספק עשויה לעיתים להיות מתעתעת. כך למשל כאשר אנו מרוצים מלחץ המים בחלק מנקודות המוצא אולם לא באחרות. אם אתם לא בטוחים שהבעיה היא אכן לחץ מים נמוך בדקו היכן מופיעות תופעות של זרם מים חלש. לפי תוצאות הבירור המקיף תוכלו להעריך מה מקור הבעיה ואם לא תצליחו לעשות זאת בעצמכם פנו אל אינסטלטורים לקבל ייעוץ. אפשר לתאר את התופעות בטלפון ולשמוע מה דעתם.
ייתכן שמדובר בבעיה מקומית שקל מאוד לפתור, למשל ראש מקלחת שנסתם בחלקו מאבנית או ברז מסוים שיש בו תקלה. פעמים אחרות מדובר בבעיה מקיפה יותר כגון סתימה בצנרת מים ראשית, נזילת מים או בעיה של הולכת מים בלחץ מספק לדירה בקומה גבוהה.

 

מה כדאי לעשות לפני שמזמינים בעל מקצוע
כאמור, בעיה של לחץ מים בלתי מספיק יכולה לנבוע ממגוון גורמים. כדאי לנסות לברר בעצמכם את מקור הבעיה לפני שאתם מזמינים אינסטלטור. גם אם לא תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם לפחות תבינו טוב יותר במה מדובר, מה היקף התיקון הנדרש והאם המחיר שדורש האינסטלטור סביר.
עבודות אינסטלציה מתומחרות גם הן לפי עלות החלקים שיש להחליף ותשלום עבור שעות העבודה שיש להשקיע. אם תדעו לספר בטלפון על הסימפטומים, סביר שאינסטלטורים מקצועיים יוכלו לשער, ברמת סבירות כזו או אחרת, מה מקור הבעיה וכבר לתת לכם סדר גודל כללי של עלות התיקון, כמובן שהצעת מחיר סופית תוכלו לקבל רק כשהאינסטלטור יגיע לביתכם.

 

פתרונות אפשריים ומחיריהם
לבעיה נקודתית עשוי להיות פתרון פשוט וזול יחסית, החלפת ברז, מחבר או מסנן למשל. תיקונים כגון אלה יכולים לעלות בין 200 - 600 שקלים (קחו בחשבון שאם מחליפים ברז, עלות הברז עצמו עשויה להגיע לשלוש מאות ואפילו ארבע מאות שקלים). פתרון בעיה מורכבת עשוי להיות כרוך בהוצאה משמעותית יותר.
חשוב לדעת שאין בעיה של לחץ מים בלתי מספק שאינסטלטור טוב ומנוסה לא יכול לפתור. אם מדובר בסתימה ישנן דרכים שונות לשחרר אותה, אם זו נזילה יש להגיע אליה לבצע את התיקון הנדרש (כאשר בעיית לחץ מים נמוך נגרמת מנזילה חשוב מאוד לא להתעכב בפתרונה), אם מדובר בבעיה של אספקת מים בלחץ מספק לדירה בקומה גבוהה ניתן להתקין משאבה חשמלית שתגביר את לחץ המים, המשאבה תותקן סמוך לנקודת כניסת המים לבניין כולו.

אין סיבה להשלים עם מצב של לחץ מים בלתי מספק, גם אם זו בעיה נקודתית (בברז מסוים או אזור כזה או אחר בבית) ובוודאי לא אם אין די לחץ מים בכל נקודות המוצא. אינסטלטור מקצועי, אמין ומנוסה יוכל לברר מה גורם לבעיה, להציע ולתמחר פתרון הולם ולבצע את העבודה עבורכם על הצד הטוב ביותר.

המלצות וחוות דעת על אינסטלטורים בראשון לציון

המאמר באדיבות אתר "טוב תודה"

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page