top of page

אינסטלטור בגדרה 24 שעות ביממה

 

התפוצץ הדוד? הבית מוצף באמצע הלילה? בערב חג?

מחפש/ת אינסטלטור בגדרה?
שלמה 052-251-9205 
אינסטלטור מקצוען במחיר הוגן 
להצעת מחיר ללא התחייבות - התקשר/י עכשיו! 
שירות 24 שעות ביממה

 

במסגרת מגוון שירותי אינסטלציה, מספקת חברתנו שירות "אינסטלטור בגדרה 24 שעות" הכולל שבתות וערבי חג. ניסיון של יותר מ40 שנה, אינסטלטור מקצועי ומיומן עומד לרשותכם, אנו מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, הכולל אחריות מלאה, ובעזרת ציוד מתקדם, פתרון בעיות מקצועי.

 

אינסטלטור בגדרה תיקון כל בעיות אינסטלציה

 

בעית אינסטלציה בבית?
ש.ע. שירותי אינסטלציה מציעה שירות ופתרונות לכל בעיות אינסטלציה, באיזור רחובות, גדרה, גדרה, יבנה אשדוד והסביבה.


שחרור סתימות, איתור ותיקון נזילות, תיקון או החלפת צנרת, התקנת ותחזוקת מערכות שירותים ומקלחת, התקנת ברזים חדשים, הסרת שורשי עצים ושיחים מתוך צנרת מים או ביוב, התקנת ותיקון דודי חשמל או שמש, תיקון מערכות טיהור מים, תיקון והתקנת מערכות סולריות, תיקון ג'קוזי, כלים סניטריים ואמבטיות, צנרת מים וביוב, החלפת צנרת ישנה, התקנת צנרת מולטיגול, התקנת צנרת s.p., עבודות בצנרת גיבריט, איתור נזילות ופיצוצי צנרת, פתיחת סתימות בבית ובחצר, הגברת לחץ מים חמים וקרים, החלפת בריכות ביוב בחצר, התקנת משאבות וצינורות מי גשמים בבניינים משותפים, בניית מרכזיות מים ביתיות ומשותפות ועוד.

 

בידוד תרמי של צנרת

בבידוד צינורות בטמפרטורות גבוהות אין חשיבות לחדירת רטיבות או אוויר, אבל בחדירת אוויר לצינור של טמפרטורה נמוכה הוא מפריש מים שמרטיבים את הבידוד ומורידים את יעילותו. להגנה נגד חדירת אוויר לבידוד צנרת משתמשים בחומרי ציפוי כמו נייר אלומיניום בעובי מספיק (יציב ובלי חורים), סרטי פלסטיק או סנדביץ' של נייר אלומיניום ונייר אספלט. מומלץ להשתמש בשני מיני כיסוי יחד, יש לוודא שחיבורים אינם בנקודות תורפה. לכיסוי הבידוד במקומות מסוכנים לפגיעה חיצונית משתמשים בפח אבץ (מולחם במקרה של קירור), או בטיח מעובד יפה על רשת מעל הבידוד. מקרה מיוחד של בידוד הוא מערכת מיזוג אוויר שצריכה להיות יעילה גם בחימום (בחורף) וגם בקירור (בקיץ). פרט חשוב בהרכבת הבידוד הוא הבידוד בין הצינור לחבקו. הדבר חשוב במיוחד בצינורות קיטור וקירור. הווים צריכים להיות בקוטר מתאים.
חומרים לבידוד:
מגנזיה, פלסטיק מוקצף, שעם מנופץ, צמר זכוכית, צמר סלעים ועוד. לבידוד אבזרים נשתמש בחומרים בתפזורת מעורבים עם מים לבידוד חום וכן זפת או דבקים מיוחדים לחום וקור. יש לזכור שבחו"ל מקובלים חומרי בידוד רבים אחרים ועוד אחרים נמצאים בפיתוח

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page