top of page

אינסטלטור 24 שעות מקלחת דיגיטלית

מדוע נדרש להתקין אמבטיה חדשה?

ישנן סיבות רבות להתקנת אמבטיה חדשה. אם אתם משפצים ומעצבים מחדש את הבית ואת חדר האמבטיה בפרט. אם נמאס לכם מאמבטיה קטנה, אפשר לבחור דגם גדול יותר. אם האמבטיה הישנה שלכם דולפת יתכן כי אינסטלטור ימליץ להחליף אותה. אינסטלטור יכול להתקין בקלות אמבטיה חדשה בשעות שנוחות לכם 24 שעות ביממה, אמבטיה שתחזיק מעמד שנים רבות.

 

אם אתם רוצים לחדש את חדר הרחצה שלכם התקנת אמבטיה חדשה יכולה להיות פתרון טוב. אפשר לבחור אמבטיה במגוון של חומרים עמידים יותר ועמידים פחות, מגוון של גדלים וצורות, אפשר לבחור שילוב של מקלחון ואמבטיה. ישנן אפשרויות רבות וש.ע. שירותי אינסטלציה 24 שעות, נשמח לסייע לכם לבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם והכול זמין עוד באותו היום.

 

מקלחת דיגיטלית

מקלחת דיגיטלית היא הדור הבא של טכנולוגיית המקלחות, ואם באיכות חיים עסקינן, אז למה לא לפתוח את המים במקלחת לפני שיוצאים מהמיטה?! טכנולוגיה חדשה זו, תיידע אתכם מתי המים הגיעו לטמפרטורה המושלמת, טכנולוגיה הניתנת לשליטה באמצעות שלט רחוק – הראשון מסוגו ללא צורך בסוללות. ראשי המקלחת האלה הם תרמוסטטים, רב תכליתיים וקלים להתקנה. אצלנו בש.ע. שירותי אינסטלציה 24 שעות ניתן למצוא מגוון רחב של ראשי מקלחות המאפשרים שליטה דיגיטלית מלאה בחום המים.

 

ראש מקלחת תרמי

ניתן לכוון מראש את ראש המקלחת התרמי כדי לוודא שחום המים יישמר באופן רציף, כדי לחסוך זמן ולמנוע בזבוז מים, אופציה אידיאלית לחדר האמבטיה המשפחתי.

בש.ע. שירותי אינסטלציה 24 שעות נסיון רב ובדוק  עם ראשי מקלחת תרמיים אמינים ועמידים. אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של ראשי מקלחת.

 

ראשי מקלחת עם מחממי מים חשמליים

מחממי מים חשמליים במקלחת, הם אופציה אמינה ובטוחה המספקת זרם מים חמים אין סופי. בשונה ממערכות מקלחת אחרות, מחממי מים חשמליים אינם אוגרים מים חמים ולכן הינם מושלמים לחדרי אמבטיה קטנים. אספקת המים מגיעה ישירות מצינור המים הקרים המתחממים בהתאם למועד ומשך השימוש. מחממי מים חשמליים הם חלופה ביתית חסכונית וזולה בהרבה מראשי מקלחת תרמיים או דיגטלים. כל מחממי מים חשמליים של ש.ע. שירותי אינסטלציה 24 שעות, הם בכפוף ובאישור מכון התקנים וניתן להתקין אותם בתוך שעות. 

המלצה יוחננוף רחובות אשדוד

אינסטלציה  דודי שמש וחשמל  מערכות סולריות

אינסטלטור 24 שעות 

052-2519205

 אינסטלטור במרכז 24 שעות 

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • תיקון פיצוצי צנרת, והחזרת המצב לקדמותו.

 • פתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר ובביוב.

 • תיקון והתקנת משאבות חשמליות.

 • תיקון צנרת ראשית ונקודות מים ביתיות.

 • מחלקה למערכות סולריות.

 • תיקון דודי שמש, קולטים וצנרת סולרית.

 • עבודות מים וביוב.

 • צנרת כיבוי אש.

 • איתור נזילות מים סמויות, בדיקת רטיבות בקיר בגג ובתקרה.

 • התקנת דודי שמש וחשמל, דודי שמש וקולטים המספקים יותר מים חמים!

 • החלפה והתקנת מאיצי חום

 • (חמם מהיר).

 • החלפת סיפון

 • הרכבת ברזים

 • שירות לוועדי בתים 

אינסטלטור 24 שעות מענה אנושי

טוב לדעת

Please reload

אינסטלטור 24 שעות

 

מענה אנושי 24 שעות ביממה,
כולל שבתות וערבי חג.
052-251-9205
מחירים הוגנים!
אחריות לכל עבודה.

בעיית אינסטלציה? זה יכול לקרות לכם בכל שעה ביום או בלילה. פיצוץ צנרת, נזילות מים, סתימה באסלה ? לא נעים.....אבל....יש פתרון גם בארבע בבוקר ! לשרותכם פועל מוקד חירום אינסטלטור 24 שעות כולל שבת וחג!

"אינסטלטור 24 שעות" – לא תמצא שירות כזה בהתחייבות! המוקד המאויש שלנו בכל שעה ביום, וגם בלילה כולל שבת וערב חג, הוא התשובה לפתרון מהיר ומושלם של בעיות אינסטלציה, במחיר הוגן, תוך זמן קצר. אנו מבטיחים לכם כי נגיע למקום, וניתן מענה לכל בעיית אינסטלציה, ונטפל בה עם ציוד מתקדם לשביעות רצונכם, תוך זמן קצר תוכלו לחזור לישון כשאתם חסרי דאגות לחלוטין. 

Please reload

המלצה של ד"ר ארכדי קוטלר נס ציונה

בשיחת טלפון

"הוא החליף חלקים בכיור באמבטיה והוא פתח סתימה, קודם כל הוא הגיע בזמן, לגבי מחיר להערכתי זה היה מחיר הוגן, אני שילמתי בלב חפץ, נהניתי לשלם לו, בן אדם מאוד מאוד מאוד לעיניין, מומחה, לא פטפטן מה שנקרא...כמו שהוא אמר שיעשה את העבודה כך זה גם נעשה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו ואזמין אותו בעתיד. ואם יש לך אפשרות למסור לו תמסרי לו שהוא איש יקר."

bottom of page